Azerbaycan Nakliye

Arslanoğulları Taşımacılık Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 2 sefer ile , Azerbaycan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Bakü'den İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Arslanoğulları Taşımacılık Lojistik olarak sahip olduğumuz C2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Azerbaycan nakliye, Azerbaycan taşıma, Azerbaycan Parsiyel ve Azerbaycan lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Hedeflerimiz

Hedeflerimize ulaşma yolunda, çağdaş bilgi ve teknolojileri kullanarak, kuruluşumuzda kalite anlayışını, şeffaflığı, katılımcı yaklaşımı ilke edinmek ve tüm iş ortaklarımıza değer katacak şekilde bir yönetim şekli sunmak. Profesyonel, eğitimli ve motive çalışan ve iş ortakları ile, sunduğu yenilikçi ve kaliteli ürün ve hizmetlerle müşterilerimizin tercih edeceği ilk şirket olmak, yurt içi pazarda liderliği yakalayarak bir dünya şirketi olmaktır.


Komple

Taşımacılık

Karayolu

Taşımacılık

Parsiyel

Taşımacılık

Uluslararası

Taşımacılık